Dlaczego nadal nie dostałam miesiączki po porodzie?

Witam 09.07.17 urodzilam synka sn 4500g i 63cm, karmilam tylko piersia do 3miesiaca potem 2tygodnie mieszanie i od 3,5miesiaca tylko mm, aktualnie synek ma 5 miesiecy tylko mm a ja nadal nie mialam pierwszej miesiaczki czy to normalne? Kiedy isc do lekarza, czy dlugo jeszcze moze nie byc?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.