Dlaczego nadal odczuwam ból kolana pomimo zabiegu artroskopii?

Witam! Miesiąc temu miałem artroskopię stawu kolanowego (usunięcie uszkodzonej części trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej). Równo po miesiącu zacząłem lekki trening biegowy. Pewnie trochę za szybko jednak!? I czy to możliwe że nadal odczuwam ból w tym samym miejscu na kolanie jak przed zabiegiem? Czy to w ogóle minie w miarę upływu czasu? Dziękuję za odpowiedź.

Jest to stosunkowo krótki czas od zabiegu. Równie ważna co operacja jest odpowiednia rehabilitacja uzupełniona o iniekcje kwasem hialuranowym jeżeli był problem z chrząstką stawową.
Pozdraiwam
dr n med Maciej Goch