Dlaczego nadal odczuwam ból po CC?

24.05 miałam przeprowadzone cesarskie ciecie tydzien po tym wylądowalam na izbie przyjec z gorączka i bolem brzucha z lewej strony.Zrobiono mi usg lekarz stwierdzil ze to ropien badz krwiak wielkosci 4x3.6cm dostalam antybiotyk i mowil ze tosie rozejdzie ale nadal to wyczuwam i pobolewa.Czy cos z tym zrobic czy zostawic tak jak jest ??Dodam ze to moje trzecie ciecie w tym samym miejscu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie