Dlaczego nadal odczuwam ból po wyrwaniu zęba?

Witam trzy doby temu mialam wyrwana dolna piatke biore antybiotyk i tabletki przeciwbolowe bylam wczoraj na wizycie kontrolnej u dentysty zajzal i powiedzial ze jest dobrze i ze sie goi dziaslo ale dalej odczuwam moze nie bol ale nie zbyt mile uczucie pieczenie no martwie sie ze nie goi sie bo nadal czuje sie zle trzecia dobe robie zimne oklady tabletki cos jest nie tak ale niewiem co

Trudno mówić o wygojeniu w trzy doby po usunięciu zęba. Zimne okłady są skuteczne przy obrzęku. Nie ma potrzeby ich stosowania przy prawidłowym gojeniu. Proponuję zastosować płukanki szałwią lub którymś z gotowych preparatów np. Eludrilem. Pozdrawiam