Dlaczego nadal tak źle się czuję po leczeniu Amotaxem?

Witam. Dwa tygodnie temu dostalam od lekarza amotax antybiotyk plukankę na gardlo i syrop bronchosol i nadal mnie bolalo gardlo i miałam kaszel poszlam drugi raz i dostalam amoksilav i osłonę na żołądek .Nadal boli mnie gardlo tak jakby krtań ,meczy mnie raz suchy raz mokry Kaszel najgorzej w nocy i po poludniu a do tego dochodzi goraczka 37,38,8 nie mam pojecia co może mi być drugi tydzień leżę w lozku moze powinnam udac się do laryngologa bo w pracy Klima i bardzo duzo mówię .Co mi moze byc??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ponowna wizyta u lekarza i modyfikacja dotychczasowego leczenia