Dlaczego nadmiernie wypadają mi włosy?

Od około 2 lat bardzo intensywnie wypadają mi włosy. Mam 32 lata, jestem kobietą. Staralam się przez ten czas znaleźć tego przyczynę wykonywałam bardzo dużo badań, zostałam praktycznie przebadana od góry do dołu i nic... od zawsze tez mam problem z hemoglobiną i żelazem w tym kierunku również były wykonywane badania łącznie z kolonoskopią i gastroskopią i nic. Jak pobiorę żelazo to wyniki wracają do normy i tak co jakiś czas. Nie wiedząc co robić dalej ostatnio byłam tez u trychologa miałam kilka zabiegów mezoterapii igłowej, używam zaleconych przez lekarza pilingów i wcierek i nic. Jestem załamana włosów jest co raz mnie i nic nie skutkuje. Ogólnie czuję się dobrze. Nie wiem w jakim kierunku mam dalej poddać się diagnostyce , bardzo proszę o pomoc jestem załamana...

Bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie diagnostyki i leczenia wypadania włosów jest doc Adriana Rakowska z Warszawy,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel