Dlaczego napadają mnie bóle prawej nogi?

Witam, Od prawie pół roku napadaja mnie bole prawej nogi podobne do Rwy kulszowej. Zaczyna się nad prawym posladkiem i schodzi w dół w stronę kolana aż do łydki. Miałam rezonans kręgosłupa i nic nie wykazał, podobno co mi wykazało ma każdy z nas. Teraz od dwóch dni ból jest inny gdyż w dwóch nogach jak by ciepło przechodzące po nich ale bolesne. W nocy nie wiedzialam już jak spać, nogi kladlam na ścianę, kurczylam itd by tylko moc zasnąć. Po gorącym prysznicu na chwile przeszlo. Gdy jechałam rowerem nic nie czułam. Gdy sralam cały dzień w pracy co chwilę musiałam uginac kolana by na chwile ból zniknął. Rok temu miałam artroakopie kolana prawego przez powiększony fald do tego mam chondromolacje rzeki II stopnia. Miałam również 5 zastrzyki w kolano tzw dodatkowego oleju na chondromolacje. Ból w kolanie jest dalej ale inny niż jak przez operacją. Czy coś może nie udało się przez operację ? Jakieś problemy z krwią ? Już sama nie wiem :( 3 razy z tym bólem wyladowalam na SORze i zero diagnozy ... pomocy :(

Lek. Paweł Szadkowski

Bez badania i poszerzenia wywiadu trudno coś konkretnego doradzić, ale z całą pewnością należy wykluczyć ewentualną niewydolność żylną i w tym celu warto udać się do chirurga naczyniowego. Konsultacja reumatologiczna również mogłaby pomóc wyjaśnić pani dolegliwości.