Dlaczego nasze starania o dziecko nie przynoszą skutku?

Witam mam pytanie z partnerem dwa lata staramy się o dziecko on ma grupę brh plus a ja arh plus co może być nie tak z góry dziękuję za odpowiedź

Problemy z płodnością mogą mieć różne przyczyny, niestety nie da się określić szansy na ciążę na podstawie grupy krwi. Proponuję zgłosić się do doświadczonego ginekologa, zajmującego się płodnością. Pozdrawiam.