Dlaczego nic nie pamiętam?

Zawsze byłam dobrą uczennicą. Obecnie mam straszne problemy z zapamiętaniem czegokolwiek. Nie ma mowy bym zapamiętała jakieś słówka, nie wiem o czym była książka, którą przeczytałam, podobnie nie pamiętam o czym był film obejrzany kilka dni temu. Mam problemy z wypowiadaniem się, urywają mi się wątki, nie pamiętam żeby zapłacić za zakupy, nie wiem o czym pisałam maila wysłanego przed chwilą. Czuję się jakbym patrzyła na świat przez szybę, jakbym obserwowała wydarzenia, a nie była ich uczestnikiem. Od kilku lat brałam A***, ale już nie biorę od około pół roku.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Zachęcałabym do jak najszybszej konsultacji z lekarzem specjalistą. Bardzo ważne jest przeprowadzenie diagnozy, która wykluczyłaby podłoże fizjologiczne zaburzeń.
Opisane objawy mogą być rezultatem odstawienia leku, jednak powinnaś skonsultować to z lekarzem. Podczas bezpośredniej wizyty będziesz mogła dokładnie opisać swoje objawy, określić ich czas trwania, etc.
Jest to bardzo ważne podczas wystawiania diagnozy oraz rozpoczynania ewentualnej farmakoterapii. Możesz również pomyśleć o ćwiczeniach wzmacniających koncentrację i pamięć.

Pozdrawiam