Dlaczego nic związanego z seksem mnie nie podnieca?

Moim problemem jest to że nic kompletnie mnie nie podnieca. Petting, mineta, czy palcówka w ogóle na mnie nie działają. Dodatkowo zauważyłam że czuje coraz mniej uczuć, nie potrafię się smucić, cieszyć czy współczuć komuś. Ważne jest to że przez ostatnie kilka lat oglądałam porno i masturbowałam się, dodatkowo mam problemy ze stresem. Dla mnie to nie jest jakiś wielki problem, ale mój chłopak myśli że to on coś źle robi i boję się że wpadnie przez to w kompleksy.

W celu uporania się z problemem dotyczącym zbliżeń z partnerem, najlepszym specjalistą, który pomoże Pani zrozumieć podłoże doświadczanych trudności, oraz uporać się z nimi będzie psycholog-seksuolog. W odniesieniu do spłycenia afektu, tzn. coraz mniej wyrazistego doświadczania emocji i uczuć zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Stan opisywany przez Panią nie jest naturalny, należy właściwie go zdiagnozować i podjąć działania, dzięki którym poprawi się Pani kontakt z własną emocjonalnością. Wydaje mi się, że optymalnym rozwiązaniem byłoby w Pani przypadku skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, który byłby jednocześnie seksuologiem.