Dlaczego nie czuję energii jak zwykle?

Witam. Mam 32 lata. Od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję. Przez większość swojego życia byłam osoba energiczną, grałam w piłkę ręczna przez 11 lat, żadne czynności nie sprawiały mi problemu. Aż do lipca tego roku. Ciągłe zmęczenie, bóle mięśni, stawów, osłabienie. Przez prawie miesiąc czasu miałam biegunkę, bóle brzucha. Badania, które robiłam we wrześniu są ogólnie dobre oprocz helicobacter pylori ( jestem po antybiotykoterapii), CRP podniesiony, żelazo 210,8 (norma do 170). Co robić dalej?

Dzień dobry,

Proszę popytać o dobrego specjalistę chorób wewnętrznych w swojej okolicy i wybrać się do niego na wizytę. Dobrze, gdyby przed wizytą oznaczyła Pani dodatkowo przynajmniej podstawowe badania, takie jak: morfologię z rozmazem, TSH, OB, kreatyninę, ASPAT, ALAT, bilirubinę. Lekarz po dokładnym zbadaniu Pani i zebraniu wywiadu w razie potrzeby zaleci dodatkowe badania i zaproponuje leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych