Dlaczego nie czuję partnera podczas stosunku?

Mam 18 lat, mój problem jest taki ,iz pomimo byłam dziewicą to mój pierwszy chłopak zupełnie mnie nie czuje ani ja jego, jestem taka luźna jak jego była po ciąży. to mnie przeraża i bardzo martwi? Co to może być ? Bardzo prosiłabym o pomoc .

Niektóre kobiety faktycznie mają anatomicznie luźniejszą pochwę, być może stało się tak również w Pani przypadku. Zalecam regularne ćwiczenia mięśni Kegla - efekty mogą być naprawdę imponujące. Ostateczną deską ratunku jest operacja plastyczna pochwy, jednak sądzę, że dzięki systematycznemu wysiłkowi uda się Pani jej uniknąć.

http://www.slomka.org/