Dlaczego nie czuję potrzeby jedzenia?

Witam, mam 23 lata.Przez ostatnie pół roku schudlam prawie 15kg (jedząc fast food i słodycze). Od jakiegoś czasu przestałam odczuwać potrzebę jedzenia. To nie jest kwestia diety, czy jakiś moich założeń. Jedzenie mnie odrzuca, potrafię nie zjeść nic cały dzień i nie odczuwać głodu. Nawet gdy próbuję jeść regularnie jestem ciągle przemęczona, śpię, ale się nie Wysypiam, najmniejsze rany goja się w nieskończoność. Proszę o nakierowanie, co to może być

Witam,
proponowałabym zgłoszenie się do lekarza i przebadanie, żeby wykluczyć jakiekolwiek choroby. Jeżeli to nie przyniesie skutku może się okazać, że problem tkwi w psychice i wtedy potrzebna byłaby wizyta u psychoterapeuty zajmującego się zaburzeniami odżywiania. Jednak najpierw wykluczyłabym chorobę.

Pozdrawiam

Witam!
Może Pani cierpieć na zaburzenia jedzenia. Proszę niezwłocznie udać się do psychoterapeuty w celu konsultacji. Należałoby również skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i wykonać niezbędne badania. Pozdrawiam