Dlaczego nie czuję ruchów dziecka w 23. tygodniu ciąży?

Witam mam pytanie bo martwie sie jestem w ciazy niby 17 tyg termin porodu mam na 8 listopada 2.01.2018 mialam ostatnia miesiaczke ale do 11.02.2018 mialam implanta antykoncepcyjnego i z obliczen wychodzi ze jestem 23 tyg ciazy a ja nie czuje ruchow dziecka i tez martwi mnie to ze na poczatku piersi bardzo mnie bolaly byly twarde a teraz sa duze ale miekkie i w niektorych miejscach bola to jest moja czwarta ciaza i wiem ze kazda sie innaczej przechodzi ale martwi mnie to prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa , sadze ze należy opierać się na wieku ciąży z wyliczeń z pierwszego usg ,