Dlaczego nie czuję zimna?

Witam 31 lat Nie czuję zimna zawsze jest mi ciepło w zimę chodzę w krótkich spodenkach nie przeszkadza mi zimna. Ostatnio objawy się nasiliły zalewa się cały potem jest to strasznie nie przyjemne krempujace. Miałem badania na cukrzycę wyniki nie wskazują po wypiciu Red Bull moje ciało płonie. Używam wszelkiego rodzaju kosmetyków ale nie pomagają często piecze mnie skóra na całym ciele. Co mi jest poproszę o pomoc

To może być dysestezja. Diagnostykę różnicową prowadzi lekarz neurolog. W przypadku ograniczenia możliwości diagnostyki w poradni konieczna może być hospitalizacja na oddziale neurologii. Można próbować leczyć te objawy lekami przeciwdepresyjnymi - na receptę.