Dlaczego nie dochodzi do wytrysku?

Witam! Mam problem, mianowicie podczas stosunku z moją partnerką, nie dochodzi do wytrysku. Dodam, że dochodziło do masturbacji co ok. 2 dni. Moja partnerka jest już zaniepokojona i nie wiem, co mam robić. Proszę o pomoc. kris.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

z informacji, które zawarł Pan w liście, nie jestem Panu w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Byłoby to bardziej wróżenie niż diagnozowanie. Mogę tylko Pana zapewnić, że masturbacja w takim stopniu (czyli co 2 dni) nie powinna mieć wpływu na zaburzenia ejakulacji. Proponuję udać się z tym do urologa, który Pana zbierze dokładny wywiad i zbada Pana.