Dlaczego nie krwawie po cięciu cesarkim?

Witam! Mam 27 lat, jestem 2 tyg. po cięciu cesarskim, dodam że było to moje 3 cięcie pierwsze 9 lat temu, drugie 1,5 roku temu no i teraz 2 tyg. temu. Wcześniej nie miałam żadnych problemów po porodzie, były - fakt, niewielkie - ale normalne krwawienia do ok. 3 tyg i mniej więcej ok. 7-8 tyg pojawiała się miesiączka. Okres też miałam zawsze co 30 dni.
Tym razem po cesarce krwawiłam zaledwie 2 dni i to niecałe i bardzo skąpo - do tej pory nie pojawiło się krwawienie. Dodam, że nie mam żadnych innych dolegliwości, nie gorączkuję, nic mnie nie boli, jednak bardzo się martwię tym faktem.
Jaki może być powód? Czy to jest normalne, czy może mam udać się do lekarza? Dodam jeszcze, że po 30. tyg ciąży lekarz wykrył u mnie polipa, niewielkiego oczywiście, jeszcze nic z nim nie zrobiłam - mój lekarz kazał mi się zgłosić 6 tyg. po cieciu i wtedy ma zobaczyć co tam z tym polipem się dzieje. Czy może on być przyczyną braku krwawienia, czy to normalne, że nie krwawię?
Proszę o szybką odp., gdyż bardzo się martwię tym faktem. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam!

Dzień dobry!

Ponieważ po cięciu cesarkim było krwawienie i teraz nie ma Pani żadnych dolegliwości więc mogę stwierdzić, że wszystko jest w porządku. Gdyby natomiast pojawił się ból brzucha, gorączka to wtedy należy się zgłosić do lekarza.

Z poważaniem