Dlaczego nie ma okresu po pobraniu komórki jajowej?

Witam. 2 stycznia miałam zabieg pobierania komórek jajowych. Przed całym zabiegiem stosowałam tabletki antykoncepcyjne. 7 stycznia dostałam okres który trwał do Ok 12 stycznia. Cykle w czasie brania tabletek i przy odstawianiu miałam oczywiście regularne co 26 dni. 21 stycznia miał miejsce stosunek bez zabezpieczenia z końcem w środku. 1 lutego robilam badanie bety ale wyszło negatywne a do dnia dzisiejszego tj. 7 stycznia nie mam okresu. Jedynie biały mleczny śluz i ból podbrzusza jak na okres.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć