Dlaczego nie mam apetytu?

Witam. :) Mam 18 lat i nie mam apetytu. Chodzę teraz do zawodówki i ważę mniej niż w gimnazjum teraz ważę 47kg a w gimnazjum ważyłam 56kg i dużo jadłam natomiast teraz muszę sie zmuszać do jedzenia. Co mi może pomóc aby powrócił mi apetyt. Nie chce zachorować na anemie albo na coś innego. Pozatym marze o tym żeby przytyć i ważyć maks. 60kg to moja wymarzona waga. Bo nie podobam sie sobie taka szczupła. Chciałabym mieć troche masy. Myślę ze jak na swój wiek to ważę zdecydowanie za mało.

Dzień dobry,

proszę skontaktować się z lekarzem rodzinny w celu diagnostyki chorób tarczycy i wykonania podstawowych badań krwi.

Ponadto może Pani skorzystać z konsultacji dietetycznych ( razem z wynikami badań) - dietetyk sprawdzi, czy odżywia się Pani prawidłowo - ilość kalorii i składników odżywczych oraz ich wzajemne proporcje. Jeżeli pojawią się błędy- zostaną one skorygowane.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga