Dlaczego nie mam miesiączki od 5 miesięcy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Lekarz przepisal mi tabletyki antykoncepcyjne bo mialam polipy na jajniku bralam je przez okolo rok. Przestalam brac miesiączki nie mam od 5miesięcy tylko co 28dni kilku dniowe lecz nieregularne plamienia. Zanim odstawilam tabletki lekarz mowil ze z jajnikami wszystko dobrze. Niestety jestem zagranica tu ciezko dostac sie do lekarza mowia ze to normalne po odstawieniu tabletek a do Polski moge dopiero w czerwcu jechac no i juz panikuje bo robilam wiele testow i sa negatywne. Nie wiem co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania hormonów płciowych i udac się go ginekologa