Dlaczego nie mam miesiączki po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych?

Witam,Piszę w sprawie braku miesiączki.Otóż w styczniu zaprzestałam antykoncepcję byłą w formie plastrów. Bardzo ciężko było mi dostać okres mój cykl trwał aż 64 dni kolejny 34, obecnie jest już 36 dzień cyklu i nadal nie mam miesiączki.Ostatni raz kochałam się z mężem 30.04 i 3.05 lekarz powiedział iż mogło dojść do zapłodnienia ale są na to nikłe szanse kazał mi czekać co zrobi z tym organizm.Jednak od tygodnia czuję się fatalnie bardzo urósł mi biust mam zawroty głowy i mdłości,ciągle jestem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa