Dlaczego nie mam ochoty na seks mając 25 lat?

Witam Mam 26 lat i jestem prawiczkiem. Od jakiegos czasu mam dziewczyne(ktora jest dziewica) i bardzo ja kocham, jednak jezeli chodzi o seks to mamy problem. Nie wiem co sie dzieje, ale prawie w ogole nie czuje pociagu seksualnego. W ogole nie mam ochoty na seks. Od kilku miesiecy w ogole nie ogladam porno, nie pale i praktycznie nie pije alkoholu. Wczesniej tj jakies 3 tygodnie temu nie mialem tego problemu jednak teraz on sie pojawil i nie wiem co robic. Moja dziewczyna chce uprawiac seks, jednak ja w ogole nie mam ochoty. Nie wiem czy to ma zwiazek, ale mam zwezenie zastawki aortalnej i (chyba) mitralnej (?) i przez wiekszosc czasu czuje sie zmeczony... Raz podczas jej okresu prawie doszlo do stosunku. Nastepnego dnia rowniez

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!