Dlaczego nie mam ochoty na seks z moim mężem?

Jestem z partnerem 3lata.Odkąd mieszkamy razem moje chęci na seks, to jakieś 3 dni w miesiącu i to tylko z inicjatywy partnera.Przez ok. 5 lat brałam tabletki antykoncepcyjne,odstawiłam je rok temu.Partner uważa,że nie chce mi się go zaspokajać.Nie osiągam orgazmu pochwowego,często mam w głowie,aby szybko skończyć stosunek.Osiągam orgazm łechtaczkowy,ale czasami muszę 'włączyć' fantazje o zbliżeniach z kobietami (partner o tym nie wie).Chcę zadowalać partnera,a nie umiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza seksuologa,po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć