Dlaczego nie mam ochoty na uprawianie seksu?

Witam serdecznie . Pytanie kieruje bardziej do lekarza seksuologa. Mam 22 lata jestem kobieta mam faceta 3 lata problem polega na tym ze nie bardzo mam ochote na seks a jezeli juz do tego seksu dochodzi (raz na dwa tygodnie) to nie zawsze jest mi dobrze . Jaka moze byc tego przyczyna ? Powiem ze czasami moj facet robi prawie godzinna gre wstepna i niestety nic nie ma .

Dzień dobry!

Przyczyny niskiego libido i braku przyjemności seksualnej u kobiet mogą być bardzo różne. Niestety, nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji, na podstawie których można byłoby domyślać się, jakie są one u Pani/ u Państwa. Zachęcam np. do lektury licznych artykułów na ten temat, dostępnych w internecie. Być może nasuną one Pani jakieś refleksje - lub konsultacji z seksuologiem/ psychologiem w gabinecie.

Pozdrawiam!