Dlaczego nie mam okresu po stosowaniu luteiny?

witam bralam luteine 50 2 razy dziennie pod jezyk przy wzieciu ostatniej dawki zaczelam plamic i za 2 dni pojawil sie okres teraz juz powinnam dostac 12 grudnia a dzis jest 18 i nadal nie mam nie wspolzyje takze w ciazy nie jestem prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna ponowna kontrola u ginekologa,być może to początki menopauzy.
Pozdrawiam