Dlaczego nie mam siły nawet na odbycie stosunku płciowego?

Witam. Jestem Kamil i mam prawie 20 lat. Borykam się z pewnym intymnym, dziwnym i wstydliwym problemem. Mianowicie.. mam mimowolną ejakulację nasienia. Zdarza mi się to spontanicznie, w różnych miejscach w domu, szkole, sklepie, autobusie.. Nie mam na to wpływu, ani nie mam w trakcie żadnych erotycznych myśli. Wygląda to mniej więcej tak, że zachodzi nagła erekcja członka i po chwili dochodzi do wytrysku. Po tym, prącie wraca do spoczynku. Mam to już od około 5 miesięcy i nikomu temu nie mówiłem, ale zaczyna mnie to już powoli irytować. Na początku jeszcze można było wytrzymać, bo działo się to 1-2 razy w tygodniu. Teraz się to znacznie zwiększyło do 5-6 razy w ciągu tygodnia. Zauważyłem, że stres ma też na to wpływ, ale niekoniecznie. Nawet gdy jestem zrelaksowany często mi się to zdarza, lecz gdy jestem pod wpływem stresu zawsze do tego dochodzi np. podczas ważnego egzaminu. Przez to nie mam siły nawet na odbycie stosunku płciowego. Da się to jakoś zaradzić?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt oraz za zaufanie do porad Online.

Zaprezentowany przez Pana symptom, byłby wskazaniem do osobistej (kontrolnej) konsultacji seksuologicznej.

Z mojej strony zachęcałabym Pana do (rozważenia!) nabycia umiejętności oraz praktykowania technik relaksacyjnych/medytacyjnych/kontemplacyjnych oraz tai chi, co byłoby dla Pana mocno pomocne.

Życzę Panu pomyślności w codzienności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605