Dlaczego nie mam włosów na nogach?

Witam, mam problem mam już 15, prawie 16 lat i nie mam włosów na nogach, tzn. mam, ale takie malutkie białe, nogi mi się świecą, błyszcza. Nogi mam jak dziewczyna, a nie. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Owłosienie u każdego jest bardzo indywidualne. Wraz z okresem dojrzewania kolejno pod wpływem hormonów dochodzi do zmian w poszczególnych obszarach ciała, na to jednak trzeba czasu.
Pana stan nie wymaga żadnego leczenia, proszę się uzbroić w cierpliwość.

Pozdrawiam.