Dlaczego nie mam żadnych dolegliwości w 5. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 5 4tc i nie mam żadnych objawów prócz bólu piersi. Nie odczuwam żadnych mdłości i nie mam sluzu, wręcz przeciwnie czuje suchosc. Jestem po poronieniu zatrzymanym, bardzo się boje

Lek. Wojciech Zygmunt

To dopiero 5 tydzień. Objawy powinny się pojawić z czasem. Zdarza się, że są tak mało charakterystyczne, że kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży dopiero podczas porodu, co jest szokujące. Proszę się nie martwić i odbywać regularnie wizyty u ginekologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.