Dlaczego nie mogę dojść podczas pieszczot dziewczyny?

Witam Mam 19 lat Od pół roku z dziewczyna uprawiam seks dochodzę w około 5 minut (za szybko) lecz podczas gdy moja dziewczyna „wali mi konia” dochodzę w bardzo długo aż bolą jej ręce co to ma być ? Pozdrawiam

Dzień Dobry.

Kwestia dotyczy innego odczuwania przez Pana przyjemności wynikających z różnych rodzajów aktywności seksualnej.
Uważam, że nie ma w tym nic dziwnego ani niepokojącego.
Jeśli jednak sytuacja wymagałaby dogłębniejszego omówienia zapraszam do kontaktu (konsultacje Skype) lub zgłoszenia się do specjalisty seksuologa.

D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds