Dlaczego nie mogę dojść za drugim razem?

Witam! Mam problem, ponieważ kiedy się kocham z moją partnerką, to za pierwszym razem dochodzę bez problemu, jednak jeśli za 30 min. chcemy zrobić to samo to ona dochodzi a ja niestety nie. Czy możliwe jest, że przyczyna leży po mojej stronie z powodu częstej masturbacji, palenia papierosów i picia alkoholu? Ćwiczę też na siłowni i używam odżywki, czy to też może mieć jakiś wpływ? Proszę o pomoc!
ponad rok temu

Witam!

Zasadniczą przyczyną wydłużenia czasu gotowości do następnego stosunku jest różnica w kondycji seksualnej kobiety i mężczyzny. Mężczyzna pożytkuje na akt seksualny znacznie więcej energii niż kobieta.

Znaczenie może również mieć nadmierna masturbacja, która może obniżyć satysfakcję ze współżycia ze względu na mniej intensywne doznania.

Pozdrawiam