Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu i wytrysku podczas seksu?

Witam, podczas masturbacji zawsze osiągam erekcje oraz orgazm/wytrysk. Podczas seksu natomiast nie moge osiągnąć orgazmu/wytrysku i niestety nie wiem czym to jest spowodowane oraz do kogo najlepiej się udać. Dodam że ograniczam masturbacje. Jest jeszcze jeden problem że po ściągnięciu skórki z napletka z którą niema większych problemów żeby ją ściągnąć odczuwam lekki dyskomfort poprzez co jest czasami problem z utrzymaniem mocnej erekcji i penis nie jest tak twardy jak w czasie gdy skórka nie jest ściągnięta. Partnerka silnie na mnie działa oraz podnieca staram sie nie stresować, uprawiam sport kolarstwo staram się jeść w miare zdrowo.

Dzień dobry. Moim zdaniem powinien Pan się udać do lekarza seksuologa w celu zbadania czy Pana problemy nie mają natury fizykalnej. Być może średnica napletka jest mniejsza względem członka we wzwodzie i powodowany ból utrudnia erekcję. Jeśli chodzi o osiąganie w czasie masturbacji, a nie osiąganie go podczas stosunku, to moim zdaniem problem może mieć naturę intrapsychiczną, ale na to pytanie może odpowiedzieć tylko psychoterapeuta/seksuolog w trakcie wizyty indywidualnej.