Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu podczas seksu z chłopakiem?

Witam Otóż mam taki problem, mam 19 lat z chłopakiem rozpoczelismy stosunki seksualne ok 15 -16 roku zycia. Zazywam tabletki. Podczas seksu nie mam orgazmu, jest to takie przyjemne uczucie dla mnie, ale nie "super" w seksie oralnym mam orgazm.. nie mam zadnych urazow w psychice ani nic, probowalismy wiele pozycji i zadna nie spowodowala orgazmu. Czym moze byc to spowodowane ? Wydaje mi sie , ze nie jest to wina chlopaka bo jest dobrze obdarzony :)

Dzień dobry!

Pisze Pani, że osiąga orgazmy np. podczas seksu oralnego, a więc wszystko jest jak najbardziej w porządku. Dla większości kobiet łechtaczka jest obszarem najbardziej wrażliwym na dotyk i to właśnie stymulacja łechtaczki jest drogą osiągania orgazmu. Pochwa jest znacząco mniej unerwiona, stąd orgazm wyłącznie na skutek penetracji jest trudny, a dla części kobiet niemożliwy. Nie ma w tym niczego niepokojącego.
Nie mniej jednak często z czasem, rosnącym doświadczeniem i innymi okolicznościami, odczucia seksualne kobiety mogą się zmieniać, np. po 30.-40.-50... roku życia, w trakcie ciąży czy po porodzie, po zmianie partnera itp.

Pozdrawiam!