Dlaczego nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu?

Dlaczego nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu? Po próbie zbliżenia się do partnerki nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu. Penis nie był wystarczająco sztywny aby można było go włożyć do pochwy partnerki.

Dzień dobry!

Jest naturalne, że mogą zdarzyć się sytuacje obniżonej sprawności erekcyjnej. Często dzieje się tak np. w czasie choroby, w okresie przemęczenia, pod wpływem alkoholu, stresu, podczas pierwszego kontaktu z nową partnerką itp. Czy podobna sytuacja powtarzała się częściej podczas regularnego współżycia?

Pozdrawiam!