Dlaczego nie mogę się podnieść po ostatnich wydarzeniach?

dlaczego nie moge się podnieść po ostatnich wydarzeniach które męczą mnie od tamtego roku od grudnia moja psychika jest bardzo zła zawsze się podnosiłam a teraz nie moge się z tego podnieść dlaczego prosze o pomoc.

Dzień dobry Pani,

Mam zbyt mało danych...

Tak nie musi być!

Proszę już nie czekać (domniemam, że samo nie przejdzie!) zadbać o siebie, swoje zdrowie psychiczne i skorzystać z konsultacji/rozmowy specjalistycznej psychologicznej/psychoterapeutycznej, by pomóc samej sobie.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com