Dlaczego nie mogę się uwolnić od poprzedniego partnera?

Byłam kiedyś w szczesliwym zwiazku ponad 6 lat. Miał być ślub wszystko bylo zaplanowane. Nagle cos pękło, on przestal mnie zauważać. Czułam ze cos jest nie tak. Chcialam to jakoś naprawić ale sama nie dałam radę. Odeszłam, on nic z tym nie zrobił. Powiedział tylko: pamiętaj nie pal mostów za sobą i tyle. Wyszłam i poczułam straszny ból w sercu jakby zawalił się świąt. Po dwoch miesiacach dowiedziałam się że on ma inną Nie walczył o nas o nasz zwiazek. Podłamalam sie bardzo na tyle ze wpadlam w depresje. Jestem już 3 lata po rozstaniu. Nadal nie potrafię się pozbierać. Staram się ale nie daje rady. Jakiś czas temu dowiedzialam sie ze jest zareczony. Poczułam w sercu jakby ktoś wbil mi nóż. Poznałam nowego faceta, chciałabym żeby nam się ułożyło niestety okazało się , że jest to czlowiek toksyczny. Nie potrafie sie uwolnić od niego. Tesknota za poprzednim partnerem jest tak wielka ze nie moge ułożyć sobie normalnego życia. Ciagle trafiam na debili. Pomóż mi, niewiem już co mam robić.

Witam
Proszę zgłosić się na psychoterapię, aby uwolnić się od tego, co trzyma i nie pozwala iść dalej, uporządkować to, co tworzy wewnętrzny bałagan , przepracować nieuświadomione emocje i przyjrzeć się temu, jakie potrzeby są niezaspokojone i powodują przyciąganie do siebie partnerów , których trudno zaakceptować.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień Dobry Pani :)

Po przeczytaniu Pani posta, zachęcałabym Panią by rozważyła Pani decyzję
o sięgnięciu po wsparcie psychologiczno-terapeutyczne, by mogła Pani bardziej poznać/zrozumieć samą siebie, by móc dokonywać optymalnych dla siebie wyborów, dających Pani spełnienie i zadowolenie.

Zapraszam Panią serdecznie do konsultacji online (via Skype- Irena Mielnik-Madej).

Z życzeniami dla Pani sukcesów osobistych,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605