Dlaczego nie mogę spać po kontakcie z kobietą?

Dzień dobry Męczy mnie pewien problem. Chciałbym wiedzieć czy da się go wyjaśnić w sposób naukowy. W marcu br. poznałem pewną osobę. Jest to młoda kobieta. Ma uwodzicielski styl bycia, parę razy byliśmy na randce. Każdy kontakt z nią powoduje u mnie palpitacje serca i wzrost temperatury ciała. Później nie mogę w nocy spać. Logicznym wyjaśnieniem byłoby podniecenie seksualne, ale nigdy wcześniej nie powodowało ono czegoś takiego. Czy powinienem leczyć się psychiatrycznie?

Witam serdecznie.
,
Najprościej mówiąc: poziom aktywności psychicznej jest wprost proporcjonalny do osobniczo rozumianejj siły bodżców ,które na tę psychikę działają.Tak więc kobieta,o której mowa mogła w sposób zamierzony pobudzić Pana zmysły,by podtrzymać znajomość.Jeżeli jednak wzbudza to w Panu nadmierny niepokój,zachęcam do zapoznania się z metodami relaksacji lub podobnymi w skutkach metodami wizualizacji,które bardzo pomagają w opanowaniu napięć towarzyszących małej pewności siebie.Najprawdopodobniej bowiem kobieta postrzega Pana znacznie lepiej,niż Pan sam
Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia..