Dlaczego nie mogę utrzymać mojej wagi?

Ważę 54 kg, mam 14 lat, jestem kobietą. Dużo jeżdżę na rowerze, ok. godzinę dziennie, dużo się ruszam i ćwiczę. Na początku by schudnąć nie jadłam tylko słodyczy i ćwiczyłam, jednak później przez jakieś 2 miesiące jadłam tylko owoce i jedną bułkę dziennie (zdarzały się wyjątki, kiedy jadlam pizzę, frytki,słodycze). W mojej rodzinie występuje nadwaga u rodziców, ale nie duża oraz u staszego o 10 lat brata (drugi brat jest chudy). Gdy zaczęłam się odchudzać nie miałam wagi w domu i wydawało mi się wtedy, że mam nadwagę, jednak tak naprawdę jej nie miałam. Jem na śniadanie kromkę chleba pełnoziarnistego z białym serkiem, piję dużo wody, jakieś 2 litry dziennie, obiadu jem tylko trochę, więc jest to często to co mama mi ugotuje - zupa do ktorej zawsze wlewa tłuszcz lub inne dania, zwykle smażone na tluszczu. Czasem coś zjem słodkiego, np. lody albo kawałek czekolady, na kolację jem to co na śniadanie zwykle. Nie choruję na nic.

Witam,

Proszę o uzupełnienie danych odnoszących się do Twojego wzrostu.
Jest to niezbędne do określenia, czy proporcja masy ciała do wzrostu jest prawidłowa.
Proszę zajrzyj na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Pamiętaj, aby rozmawiać z rodzicami o podejmowanych działaniach.
Stosowanie diet w tak młodym wieku nie jest polecane, zwłaszcza na własną rękę.

Pozdrawiam