Dlaczego nie mogę w zdrowy sposób przytyć?

Dobry wieczór. Mam na imię Patrycja i mam 19 lat i ważę 47,5 kg przy wzroście 166 cm. Męczę się z przytyciem już 2 lata , praktykuję w zawodzie cukiernik, praca jest ciężka tzn noszenie ciast, towar itd. Czy ma to związek z moim chudnięciem, nie jestem ,,szkieletorem,, jestem strasznie umięśniona jak na taką delikatną osobę jak Ja. Proszę mi jakoś pomóc....

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam, zbyt mało informacji pani podała. Potrzebny jest dziennik żywieniowy, informacje na temat trybu życia, dokładny wywiad i badania lekarskie. To zupełna podstawa do wyciągania wniosków. Nie ma uniwersalnych zasad. Jeśli ma Pani ochotę, zapraszam do konsultacji: ulewicznatalia@gmail.com