Dlaczego nie mogę więcej schudnąć?

Witam! W lutym br odstawilam tabletki antykoncepcyjnego, bylam w trakcie odchudzania gdzie schudlam 10kg, jednak od odstawienia mimo regularnych cwiczen i diety nie moge juz wiecej schudnac. Jaka jest przyczyna? Czy nalezy wykonac jakies badania?

Witam serdecznie,
to, że Pani schudła wcześniej na danej diecie i przy danych ćwiczeniach fizycznych to nie znaczy że schudnie Pani tak łądnie teraz. Być może należy zmodyfikować dietę.
drugi powód braku efektów to problemy zdrowotne. Proszę zbadać hormony, taczycę w tym TSH, FT3 i FT4 oraz cukier.
Jeżeli z badań wyjdzie wszystko w porządku należałoby szukać przyczyny w diecie. Powinna Pani skupić się nad tym, co zjada, a nie tylko ile.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk