Dlaczego nie mogę znaleźć partnerki?

Mam 29 lat i jestem mężczyzną jestem osobom skrajnie nie nieśmiałą do kobiet i z żadną jeszcze nie byłem nawet jeśli chodzi o sam seks wcześniej mi to nie przeszkadzało ale widzę że koledzy w pracy trochę zemnie się naśmiewają i docinają cz można mi jeszcze pomóc znaleść partnerkę której by to nie przeszkadzało ?

Witam Pana
Pomoc w znalezieniu Panu partnerki jest raczej
niewskazana, ale oczywiście można Panu pomóc
w tym, aby Pan sam mógł znaleźć sobie towarzyszkę
życia taką, która będzie Panu odpowiadała.
Aby to jednak nastąpiło, by mógł Pan cieszyć się
każdym dniem swojego życia i czerpać
z niego to, co najlepsze, potrzebna jest Pana
zgoda i chęć zmiany.
Ważne, żeby Pan zdecydował się na podjęcie
psychoterapii i systematycznie w niej uczestniczył.
Wiem, że obecnie trudno Panu sobie
to wyobrazić , ale to jest naprawdę możliwe i realne.
Psychoterapia pozwoli Panu wzmocnić poczucie
własnej wartości a także spojrzeć na siebie,
na innych ludzi, a zwłaszcza na kobiety
z odpowiedniej perspektywy,
i nawiązać właściwe relacje z ludźmi,
a następnie stworzyć satysfakcjonujący
związek z kobietą.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam,
Sam Pan sobie odpowiedział na pytanie, dlaczego nie może Pan znaleźć partnerki - bo jest Pan bardzo nieśmiały. Proszę zatem skontaktować się z psychoterapeutą, aby to zmienić. Wtedy z łatwością spotka Pan kobietę swojego życia. Można też zacząć chodzić na fitness, siłownię, jogę, biegać - wszędzie tam są samotne, młode kobiety, które narzekają ze nie mają partnera. Trzeba tylko się odważyć, aby nawiązać kontakt.
życzę powodzenia, pozdrawiam,
Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Witam. Jest Pan bardzo młodym człowiekiem, proszę dać sobie szansę na rozwinięcie umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z kobietami i udać się do psychoterapeuty. Czasami wystarczą 2 -3 miesiące spotkań z dobrym psychologiem aby znacząco zmienić swoje funkcjonowanie. Zachęcam.