Dlaczego nie może dojść do wytrysku?

Witam, jaka może być przyczyna, że nawet odbywający się 2-3 godzinny stosunek nie pozwala mi dojść? Dodam, że często się masturbowałem w dziecinstwie, dochodzilo nawet do codziennego masturbowania się. Tylko przy jednej pozycji potrafię dojść, choć z wielkim trudem, jak leże dobrze wyprostowany. Moja kobieta zaspokoja mnie ręką tylko, nawet po paru orgazmach mój penis dalej ma erekcję, lecz normlanie dojść nie mogę. Nie wiem czemu. Staram się skupić, fantazjuję o mojej kobiecie, bo sama myśl o niej, to płynie ze mnie płyn ejekulacyjny. Jest jakaś rada? Czy tylko seksuolog mi może pomóc? A może jakieś zioła? Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

najbardziej prawdopodobne, biorąc pod uwagę to, co Pan napisał, wydaje mi się, że Pana penis przyzwyczaił się do odczuwania silnych bodźców (stąd orgazm w pozycji, w której zapewne najlepiej Pan czuje oraz przy ręcznej masturbacji). Proponuję udać się do seksuologa, z pewnością najlepiej Panu doradzi. Dobrze byłoby, tak profilaktycznie, dla wykluczenia zapalenia, zrobić sobie u lekarza rodzinnego badanie ogólne moczu.