Dlaczego nie możemy uprawiać seksu?

Witam, Ja i mój partner nie możemy uprawiać seksu. Pozornie wszystko wygląda świetnie, długa gra wstępna, odpowiednia wilgotność, ochota u obojga ale gdy dochodzi do penetracji jest ona tylko częściowa, jakby do pewnego momentu mój partner wchodzi i nagle napotyka jakąś ścianę. Powoduje to ogromną frustrację. Wina leży prawdopodobnie po mojej stronie, może coś z moja budową jest nie tak. Bardzo proszę o radę

Jeśli ma pani wątpliwości co do swojej budowy anatomicznej, proszę się zgłosić na konsultację do ginekologa. Rzeczywiście czasem bywa tak, że trudności z penetracją wynikają z budowy, ale dzieje się tak rzadko.
Podczas badania ginekologicznego będzie także można zweryfikować, czy nie cierpi pani na pochwicę. Jest to zaburzenie czynnościowe, które powinien leczyć seksuolog z przygotowaniem psychoterapeutycznym.