Dlaczego nie można łączyć Epiromat i Metfomax?

Witam. Od jakiegos czasu biore epiromat na bol glowy zalecony przez neurologa oraz metformax w zwiazku z insulinoopornoscia. Niedawno dowiedzialam sie ze tych dwoch lekow nie mozna laczyc, ale nie wiem dlaczego. Czy nawet bardzo slaba miesiaczke, ze slabszym krwawieniem niz we wczesniejszych miesiacach mozna odroznic od krwawienia implantacyjnego? Prosze o szybka odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

A od kogo się pani dowiedziała że nie można łączyć powyższych leków? A co do krwawienia implantacyjnego nie można tego odróżnić. Proszę koniecznie wykonać poziom Beta HCG i udać się do lekarza ginekologa.