Dlaczego nie można stosować oleju z wiesiołka przy padaczce?

Witam, ponoć osoby z padaczką nie mogą zażywać oleju z wiesiołka, ale tylko dlatego, że zmniejsza skuteczność leków. Ja choruję na padaczkę, ale nie zażywam leków, gdyż mam napad raz na dwa lata. Czy w takim razie mogę zażywać olej z wiesiołka w kapsułkach?

Witam!
Przyznam, że nigdy nie słyszałem o zakazie stosowania oleju wiesiołkowego przy padaczce. Niech spróbują zweryfikować rozpoznanie. A w jakim celu chce Pani stosować olej wiesiołka?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.