Dlaczego nie można zapomnieć o miłości z dawnych lat?

Witam Mój problem polega na tym ze powracam do przeszłości do milosci ktora przezylam pierwszy raz . Nie mogę o nim zapomniec chociaz minęło 11lat On pisze co jakiś czas i tez kończy się rozmowa nasza na zalach z jego strony Nie rozumiem tej sytuacji Mam chłopaka dziecko a wracam do przeszłości Ciągle mi się śni i mam chwile ze bardzo głęboko o nim mysle ale nie wiem czy to wspomnienia czy go dalej kocham ciężko mi powiedzieć. .prosze o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że jakaś część Pani nie rozstała się z poprzednim Pani Partnerem.

Pomocna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do siebie...

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com