Dlaczego nie odczuwam bólu piersi przed okresem?

Witam.

Zwracam się z prośbą o pomoc. Od dwóch miesięcy zaobserwowałam, że przed okresem nie bolą mnie piersi. Okres jest punktualnie. Kontroluję zawsze po okresie piesi. Nie wyczuwam nic co mogłoby mnie przestraszyć. Czy to możne być coś poważnego?

Dziękuję

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Jeżeli okres występuje prawidłowo i nie wyczuwa Pani w samobadaniu żadnych niepokojących zmian to prawdopodobnie nie ma powodu do niepokoju. Brak objawu bólu piersi może świadczyć o tym, że doszło u Pani do zmniejszenia nasilenia napięcia przedmiesiączkowego.