Dlaczego nie odczuwam głodu przy epilepsji?

Witam. Mam 22lata 10msc temu urodziłam syna, dodam ze od 9lat choruje na Epilepsje i stale przyjmuje leki, od około 2 msc nie mogę jeść, nie odczuwam glodu,tylko na siłę i zaraz idę do łazienki zwrócić cały pokarm, przyjmuje tylko wodę i owoce typu arbuz/brzoskwinia. Utrzymuje się to przez ok 7 dni raz dłużej raz krócej, później przez kolejne kilka dni mogę jeść normalne stałe posiłki i wszystko jest dobrze, a po kilku dniach znowu to samo.. Nie wiem co to moze byc, do jakiego lekarza się z tym udać? Prosze o pomoc, strasznie mnie to męczy...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszystkim zgłosić się do lekarza rodzinnego wykonać podstawowa diagnostykę laboratoryjna oraz np usg jamy brzusznej itp