Dlaczego nie odczuwam orgazmu podczas seksu?

Witam, mam na imię Natalia i pisze z takim problemem intymnym. Nie odczuwam przyjemności podczas stosunku z partnerem.. Praktycznie nigdy. Od samego początku. Z poprzednim partnerem też nie czułam nic.. Czego może być to przyczyna? Czekam na odp i pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry!

Nie podaje Pani żadnych informacji, na podstawie których możliwa byłaby analiza sytuacji - mechanizmów i przyczyn braku Pani przyjemności ze współżycia. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Witam,
Niestety podaje pani zbyt mało informacji. Nie wiadomo nawet czy nigdy w życiu nie miała pani orgazmu czy tylko nie pojawia się on podczas stosunków. Sugeruję konsultację u lekarza seksuologa.