Dlaczego nie odczuwam przyjemności tylko stres podczas stosunków z partnerem?

Mam powazny problem. Od dluzszego czasu nie moge uprawiac seksu z moim chlopakiem. Niepokojace jest to,ze kiedy juz dojdzie do stosunku,mnie dotykaja nerwy,czuje sie niekomfortowo,zaciskam zeby nie z przyjemnosci albowiem z nerwow,nie odczowam przyjemnosci,dokuczaja mi fatalne mysli,nie moge sie kochac,poniewaz w czasie kiedy ma dojsc do zblizenia,we mnie gotuje sie odraza,jestem przeczulona na dotyk,kiedy ma dosc do stosunku,wprowadzam sie w okropny stan emocjonalny,czym jest to spowodowane?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, z czym mogą się wiązać takiego Pani odczucia. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Warto skonsultować się z seksuologiem lub z psychologiem.

Pozdrawiam!

Witam,

Określenie przyczyny tego stanu wymaga dłuższej rozmowy w gabinecie, w atmosferze zaufania. Dokładnie opisała pani co się dzieje teraz, ale czy wcześniej z tym chłopakiem czuła pani przyjemność z seksu? Jak było z innymi partnerami? Jakie ma pani przekonania na temat seksu w ogóle? Jakie myśli przychodzą pani do głowy podczas seksu? Czy czuje pani przyjemność z masturbacji? Pytania można by mnożyć.
Reasumując, polecam konsultację osobistą z seksuologiem.