Dlaczego nie odczuwam przyjemności z seksu mając 25 lat?

Witam, mam 25lat i odkąd zaczęłam wspolzyc w ogóle nie odczuwam przyjemności. Nie dochodzę do orgazmu, a co najgorsze w ogóle nie czuję popedu seksualnego. Jestem w związku 7lat,wiem że go kocham i że chciałabym założyć z nim rodzinę, ale jak skoro nie ciągnie mnie do sexu?! On się stara, mówi że nic się nie stało. On wie o tym, co mi "dolega" bo z nim rozmawiałam na ten temat. Ale ja już tak dużej nie potrafię, chce mieć dzieci, chcę go w końcu zaspokoić, częściej niż 2 razy w roku - wtedy już się zmuszam i jakoś idzie. Jak już dojdzie do zbliżenia, to po paru minutach kończymy, bo mnie wszystko boli w okolicach intymnych. Byłam z tym u ginekologa, mówiłam jak jest, ale jedyne co mi pomógł to to, żebym używała żelu żeby nawilzyc miejsce intymne. Proszę, pomóżcie, powiedzcie od czego to może zależeć, jak być NORMALNĄ KOBIETĄ.

Dzień dobry!

Należy osobiście skonsultować się z psychologiem/ seksuologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
z Pani opisu wynika, że problem jest natury seksuologicznej i jako takim należy się zająć. Jeśli z medycznego punktu widzenia nie ma żadnych przeciwwskazań proponowałabym konsultację z psychologiem-seksuologiem. Na spotkaniach z tego rodzaju specjalistą miałaby Pani szansę bliżej przyjrzeć się swojej seksualności, wspólnie moglibyście przyjrzeć się przyczynom tego rodzaju dysfunkcji seksualnej. Pozdrawiam